O firmie

Początki firmy STARTCRAFT sięgają 1928 roku! Firma jest jednym z największych dystrybutorów baterii w Niemczech z punktem fabrycznym w Zwickau.

W centralnym magazynie o powierzchni 4000 m² zawsze mamy do dyspozycji ponad 100 000 akumulatorów, dzięki czemu gwarantujemy szybką dostawę akumulatorów do samochodów osobowych, ciężarowych, zabytkowych, motocykli, urządzeń i akumulatorów do kamperów, przyczep, łodzi, UPS oraz systemów fotowoltaicznych wykorzystywanych jako magazyny lub banki energii, z najnowszą technologią GEL, AGM i LiFePO4. W naszym asortymencie posiadamy również odpowiednie ładowarki do akumulatorów.

Konsekwentnie skupiając się na potrzebach klienta, myślenie w kategoriach rozwiązań i najwyższe standardy jakości stanowią podstawę naszej codziennej działalności. Czyniąc to, polegamy na jasnych celach i wizjach, a firma chce być zawsze o krok do przodu i przekazać tę przewagę Tobie.

Firma STARTCRAFT składa się ze specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, aby kompetentnie doradzić. To dla nas ważne, żebyś wiedział, że jesteś w dobrych rękach. Przywiązujemy dużą wagę do nadzorowanej przez ISO i certyfikowanej produkcji, aby móc zaoferować Państwu naszą pełną gamę akumulatorów najwyższej jakości.